Саджанці від Dekoplant

На території України існує велика кількість виробників саджанців і з кожним роком з'являються нові розплідники, любителі і просто самоучки, кожен з яких хоче продати свою продукцію саме Вам.

Компанія Декоплант є виробником саджанців троянд з 2003 року, а з невдовзі і виробником основних видів плодово-ягідних культур, декоративних і хвойних рослин. Одна з головних стратегічних завдань компанії - стати основним і надійним виробником і постачальником посадочного матеріалу для споживчого ринку України.

Завоювати довіру у клієнтів даного сегмента ринку - завдання №1, тому ми виробляємо посадковий матеріал, який відповідає всім параметрам європейської якості і вимогам покупця.

Запаковані саджанці та саджанці у контейнерах від Декоплант мають ряд переваг перед саджанцями з відкритою кореневою системою:

  • зручне транспортування;
  • гарантія збереження від покупки до посадки;
  • висока приживлюваність;
  • відповідність сорту;

Перед упаковкою та контейнеруванням саджанці проходять поетапний відбір за характеристиками і параметрами якості. Всі саджанці упаковуються на спеціальному обладнанні. Пакувальна машина точно формує щільний земляний кому навколо кореня, дозуючи необхідну кількість спеціально підготовленого субстрату. У такому вигляді саджанець зберігається в промислових холодильних камерах, де підтримується відповідна температура і вологість повітря для тривалого та якісного зберігання до моменту відвантаження його покупцеві.

Даний спосіб виробництва гарантує якість товару і високий результат приживлюваності саджанців на присадибних ділянках кінцевих споживачів.