Упаковка

Продукція ТОВ «Декоплант» упаковується за новітньою європейською технологією, дозволяє забезпечити оптимальні умови зберігання та транспортування саджанців.

Саджанці упаковані за технологією ТОВ «Декоплант» здатні зберігатися при кімнатній температурі 5-6 тижнів, а при температурі +1 ° С +3 ° С - протягом 10-12 місяців без втрати якості!

Для упаковки саджанців використовується спеціальне обладнання, що дозволяє повністю закрити кореневу систему і уникнути ризиків підсихання і механічного пошкодження коренів рослин. При цьому забезпечується оптимальна аерація кореневої системи - рослина отримує необхідну кількість кисню, що практично неможливо досягти в умовах ручної упаковки.

Спеціальний субстрат, використовуваний в процесі упаковки містить необхідні мікроелементи, вкрай важливі для підтримки нормальної життєдіяльності рослини!

В процесі упаковки особлива увага приділяється збереженню вологи. Адже добре відомо, що втрата вологи призводить до неминучої загибелі рослин. Саме тому субстрат, що використовується в процесі упаковки ретельно зволожується, а кінцівки гілок обробляються за спеціальною методикою, що дозволяє уникнути можливої ​​втрати вологи.

Кінцевим етапом упаковки рослини - є розміщення саджанців в окремі повнокольорові коробки або пакети. Зараз компанія використовує 7 видів упаковки, здатні задовольнити вимоги найвибагливішого покупця та надати продукції бездоганний товарний вигляд.