Агрус

На нашому сайті Ви можете придбати саджанці агрусу. Агрус дуже корисний для людини, так як в ягодах міститься велика кількість різних цукрів, кислот і вітамінів. Плоди агрусу дуже смачні, прекрасні для консервації.
Агрус відрізняється високою врожайністю - садівники-любителі збирають в сезон до 10-15 кг ягід з одного куща.
Переглянувши каталог, Ви зможете вибрати потрібні Вам сорти, які будуть добре рости і плодоносити на Вашій ділянці.

 • Аґрус Уральський Смарагд

  Аґрус Уральський Смарагд

  Уральський Смарагд - сорт середньораннього терміну дозрівання, зимостійкий, слабо уражається борошнистою росою. Урожайність від 1,6 –5.0 кг. з куща. Ягоди округло-овальної форми, смарагдового забарвлення, дуже красиві, неопушені, десертні.  

 • Аґрус Хіннонмакі Грін

  Аґрус Хіннонмакі Грін

  Сорт середнього терміну дозрівання. Урожайність 4-7 кг з куща. Кущ сильнорослий, слаборозкидистий. 

 • Аґрус Хіннонмакі Ред

  Аґрус Хіннонмакі Ред

  Швидкозростаючийся, дуже витривалий густий кущ (до 1,5 м). Дає щедрі врожаї ягід відмінної якості. Плоди дозрівають в липні, великі, овальні, майже округлі, темно-червоні, солодкі, дуже смачні й ароматні. 

 • Аґрус Інвікта

  Аґрус Інвікта

  Інквіта - сорт з великою ягодою жовтого кольору. Повністю імунний до борошнистої роси. Урожайність дуже висока. Сорт середнього терміну дозрівання, зимостійкий, з високою стійкістю до борошнистої роси.  

 • Аґрус Мукурінес

  Аґрус Мукурінес

  Мукурінес - урожайний сорт аґрусу. Пізній сорт. Дозріває в липні. Ягоди зелені, округлі, середнього розміру або великі від 5 г. М'якоть кисло-солодка або солодка, дуже смачна і ароматна. 

Страницы:1234