Актинидія

Актинідії - ліана з обпадаючим листям.
Великою популярністю користуються саджанці актинідії. Для деяких садівників це нова рослина на їх садовій ділянці, тому якщо Ви хочете урізноманітнити свій урожай, то придбання таких саджанців - це відмінне рішення, про яке Ви точно не пошкодуєте.
Актинідія - відмінний вибір для садівників
Актинідія - це рослина десертного сорту, в народі відома, як популярний фрукт - ківі. Поціновувачі цього солодкого і смачного плоду, напевно не раз замислювалися про те, щоб посадити цей екзотичний фрукт на своїй садовій ділянці. Цей плід багатий вітамінами і дуже корисний як дітям, так і дорослим.
Безумовно, вирощування актинідії вимагає особливої ​​уваги для того, щоб в майбутньому насолоджуватися її соковитими плодами, але на нашому сайті ми пропонуємо оптимальний тандем саджанців цієї культурної рослини - це невибагливі сорти актинідії, тому будь-яких труднощів у процесі вирощування цієї рослини у садівників не виникне . 

 • Актинідія Фігурна

  Актинідія Фігурна

  Актинідія Фігурна дозріває в другій половині вересня. Плоди до 20г, зелені. М'якоть світло-зелена з приємним ароматом. Урожайність 5-10 кг з куща.  

 • Актинідія Запилювач (чоловіча квітка)

  Актинідія Запилювач (чоловіча квітка)

  Запилювач для Актинідії аргута. Чоловіча квітка, завдяки тривалому періоду цвітіння здатний запилювати практично всі сорти актинидії аргута. Садити рекомендується на відстані 2-10 метрів від жіночої квітки, для отримання найкращого результату запилення. 

 • Актинідія Пурпурова садова

  Актинідія Пурпурова садова

  Актинідія пурпурно Садова або Actinidia Purpurna Sadowa - багаторічна дерев'яниста ліана, батьківщиною якої є Китай. Ця рослина є жіночим сортом.
  Для запилення і зав'язі плодів обов'язково посадити поблизу чоловіча рослина цього виду. 

Страницы:12