Англійські

Англійські троянди - група сортів чагарникового типу, виведена англійськими науковцями наприкінці ХХ сторіччя. За формою куща та розміщенням квіток ця група троянд схожа на поліантові троянди. Однак відмінністю англійських троянд є квіти з неперевершеним ароматом, що поєднуються у суцвіття. Троянди мають здатність довго цвісти – іноді перша хвиля цвітіння поступово переходить в другу, таким чином забезпечуючи безперервний сезон цвітіння. Іншою особливістю англійських троянд є надзвичайно широка та виразна гама кольорів, що перетворює цю групу саджанців в унікальну. Англійські троянди рекомендується висаджувати на окремих клумбах та квітниках разом по декілька рослин. Разом з тим, у даному розділі представлена ще одна популярна група сортів цієї серії. Англійські плетисті троянди поєднують в собі характеристики англійських (за типом цвітіння та ароматом) і плетистих (за розміром саджанця та енергією росту) троянд. Рослини цієї групи оптимально підходять для оздоблення бесідок, створення живої загорожі, декорування стін та будівель. 

 • Троянда King Arthur (Кінг Артур)

  Троянда King Arthur (Кінг Артур)

  Для троянди "Кінг Артур" (Rose King Arthur) потрібно підготувати грунт, який багатий поживними речовинами з хорошим дренажем. Під час цвітіння послідовно проводити обрізання відцвілих суцвіть і регулярно вносити добрива. 

 • Троянда Merlin (Мерлін)

  Троянда Merlin (Мерлін)

  Квітки класичного ніжно-рожевого забарвлення з відтінком персикового. По мірі перецвітання квітки, її забарвлення блідне. Рослина буде краще виглядати, якщо зрізати відцвівши квітки. Бутони кулясті, квітки чашовидні, до 8 см в діаметрі. Аромат сильний, п'янкий. 

 • Троянда Ginger Syllabub (Джинджер Сілабаб)

  Троянда Ginger Syllabub (Джинджер Сілабаб)

  Аромат: середній
  Цвітіння:
  двічі в сезон
  Колір:
  абрикосовий
  Висота:
  220-250 см  

Страницы:1234