Штамбові

Штамбові троянди – специфічний та досить незвичайний вид троянд. Специфіка даної групи троянд полягає в технології їх вирощування, в процесі якої виганяється штамб висотою від 50 до 100 см, а вже потім проводиться щеплення культурним сортом. Завдяки такій технології саджанець має вигляд невеликого деревця, на верхівці якого зосереджені суцвіття троянд. Даний вид троянд досить новий для українського ринку, проте доволі швидко здобуває популярність серед споживачів. Рослини даного типу ідеально підходять як для поодинокого, так і для групового розміщення. За участю штамбових троянд можливе формування дворівневих клумб.

(доступні в продажу тільки в весняному сезоні) 

 • Троянда Sweety (Світі)

  Троянда Sweety (Світі)

  Цвітіння: двічі у сезон. Колір: персиковий. 

 • Троянда Morsdag Red (Морсдаг Ред)

  Троянда Morsdag Red (Морсдаг Ред)

  Квіти дрібні, махрові, густо-червоні, кулясті, з'являються в суцвіттях по 5-20 шт. Листя дрібне, блискуче. Перше цвітіння рясне, наступні цвітіння рідші.
   

 • Троянда Morsdag White (Морсдаг Уайт)

  Троянда Morsdag White (Морсдаг Уайт)

  Молочно-біла троянда з оригінальною формою квітки: правильної кулястої форми, схожа на нерозпущені бутони півонії. Квітки дрібні, напівмахрові, зібрані у великі суцвіття, кущ розростається в ширину з дрібним, темно-зеленим, блискучим листям. Цвітіння рясне, повторне, аромат слабкий.  

Страницы:123456789101112