Алича колоновидна

Алича колоновидна - найшвидкоплідніша культура серед кісточкових. Крона колоновидного типу, з численними невеликими плодами, які обліплюють дерево практично повністю. Термін дозрівання аличі колоновидної ранньо-літній, вже до кінця червня урожай готовий до знімання. Плоди середнього розміру, до 40 гр, округлої, злегка витягнутої форми.
У нас в каталозі надані саджанці аличі колоновидної синьої і жовтої. М'якоть у плодів колоновидної аличі солодкого десертного смаку, дуже соковита, м'яка. Кісточка напів відділяється. Плоди добре транспортабельні, але термін зберігання сильно обмежений. Найкраще підходять плоди колоновидної аличі для використання у свіжому вигляді, а так само для приготування свіжого компоту або для зимових заготівок.
Дерево колоновидної аличі сильноросле, у висоту досягає 3-4 м, крона розміщується компактно, за рахунок колоновидного типу. Дерева колоновидної аличі можна використовувати універсально, оскільки зовні вони виглядають акуратно і рясно плодоносять. Можна висаджувати невеликі домашні сади, сади в промислових масштабах, та так само в кутах домашніх садових композицій.
Алича колоновидна підійде для вирощування в саду будь-якого регіону країни, завдяки високій зимостійкістю. Іншими її позитивними якостями є висока стійкість до хвороб і рясна щорічна врожайність. 

 • Алича колоновидна Жовта

  Алича колоновидна Жовта

  Дерево зимостійке, слаборосле, сорт урожайний, у плодоношення вступає рано. Плоди округло-довгасті, великі, масою 40 - 50 г, яскраві, жовті, з ніжною м'якоттю. Дозрівання плодів у другій половині серпня. 

 • Алича колоновидна Синя

  Алича колоновидна Синя

  Алича колоновидна середнього терміну дозрівання. Дерево середньоросле - близько 3м. Дозріває в середині липня. Плоди великі, вагою близько 35-40 г, овальної форми.  

 • Алича Обільна

  Алича Обільна

  Відрізняється середньо-пізнім терміном дозрівання, привабливістю і універсальним використанням плодів, крупноплодностью, регулярної, рясної врожайністю.
  Дерево невеликих розмірів, з плоско-округлою кроною.
  Зимостійкість квіткових бруньок і стійкість до хвороб середні.