Про нас

Декоплант - спільне Українсько-нідерландське підприємство, засноване восени 2003 року. Діяльність компанії, як виробничого підприємства, спрямована на забезпечення кінцевого споживача високоякісним садивним матеріалом. Для досягнення поставлених завдань, фахівці компанії сконцентрувалися на вивченні і застосуванні у себе нових технологій виробництва саджанців європейських виробників.

У 2005 році, за участю наших голландських партнерів, в компанії впроваджена новітня європейська технологія упаковки саджанців. Саме завдяки цьому новаторському кроку ми досягли поставленої мети. Адже дана технологія дозволяє зберегти належну якість саджанців з моменту викопування до моменту висадки на присадибній ділянці.

Наприкінці 2005 року ми отримали наш перший «урожай» - перші саджанці троянд власного виробництва. Саме з цього моменту ТМ Декоплант з'явилася на ринку посадкового матеріалу України. Розуміючи, що саджанці троянд далеко не єдиний цікавий для кінцевого споживача напрямок, ми почали розширювати своє виробництво, впроваджуючи нові сорти і види рослин.

В 2006 році ми розширили асортимент саджанцями ягідних культур, та в 2007 - саджанцями фруктових дерев. Думаючи про інтереси своїх клієнтів, ми продовжуємо розробляти і впроваджувати нові види продукції у виробництво.

У зв'язку з великим споживчим попитом і бажанням клієнтів отримувати якісний продукт від надійного постачальника "Декоплант", нами було прийнято рішення про відкриття нового напрямку з виробництва саджанців в контейнерах 3л; 5л; 7л; 7,5л; 10л; 12л. Пропонуються саджанці троянд, плодово-ягідні, декоративні та хвойні рослини.

На даному етапі розвитку ми виробляємо і реалізуємо близько 1 мільйона саджанців на рік. Тісно співпрацюючи з партнерами Голландії, Польщі, Болгарії, Сербії, ми здатні оперативно відреагувати на тенденції зміни попиту.

Це дозволяє забезпечити споживача навіть тим посадковим матеріалом, який важко, та часом і неможливо знайти в Україні.
Висока якість продукції, конкурентні ціни, гнучка система знижок і індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісно виділяє компанію Декоплант.

Компанія Декоплант надійний партнер в сфері декоративного садівництва.