Kordes

Троянди Кордеса, або троянди Кордезії (Hybrid Kordesii), названі ім'ям найбільшого німецького селекціонера, автора багатьох визнаних сортів, родоначальника цілої династії селекціонерів троянд Вільгельма Кордеса (1865-1935).
В результаті праці Вільгельма Кордеса на світ з'являлися життєздатні ароматні (або без аромату) сорти, що володіють рясним і тривалим цвітінням, досконалою формою бутонів, квіток, куща, декоративним листям. Ці якості в цілому і зумовили виділення троянд селекції W.Kordes 'Sohne в окрему групу. Морозостійкість та невибагливість сортів забезпечила їх популярність на українському ринку.
Троянди Кордеса успішно вирощуються в півтіні, окремі сорти можуть зимувати без укриття. Цвітіння троянд рясне і триває безперервно протягом усього літа до пізньої осені, у деяких сортів спостерігається повторне цвітіння. Сорти, створені Вільгельмом Кордес, з року в рік не втратрачають своєї життєстійкості, чарівності та популярності серед палких прихильників троянд.

 

 • Троянда Golden Gate (Голден Гейт)

  Троянда Golden Gate (Голден Гейт)

  Сильноросла плетистая троянда, стійка до захворювань. Квітки золотисто-жовті, вигорають до жовтих, махрові, в кистях по 5-10 шт. Кущ гіллястий, прямостоячий, до 2,5 м. Аромат фруктовий, свіжий, з нотками лимона. Листя матове, густе.. 

 • Троянда Jasmina (Жасміна)

  Троянда Jasmina (Жасміна)

  Роза Жасміна - пишноквітуча плетиста троянда. Квітки бузково-рожеві, чашоподібні, в кистях по 10-15 шт, дуже запашні, з солодким ароматом. Кущ гіллястий, добре розгалужений, до 1,8 м заввишки. Листя середнього розміру, густе, злегка блискуче.. 

 • Троянда Laguna (Лагуна)

  Троянда Laguna (Лагуна)

  Округлі пурпурно-рожеві бутони розкриваються у великі рожеві квіти
  з насиченим фруктовим ароматом. Вони зібрані в кисті від 6 до 8 кольорів в кожній. Кущ гіллястий вертикальний. Листя середнього розміру, темно-зелене, блискучае, стійке до хвороб.. 

Страницы:12345