Kordes

Троянди Кордеса, або троянди Кордезії (Hybrid Kordesii), названі ім'ям найбільшого німецького селекціонера, автора багатьох визнаних сортів, родоначальника цілої династії селекціонерів троянд Вільгельма Кордеса (1865-1935).
В результаті праці Вільгельма Кордеса на світ з'являлися життєздатні ароматні (або без аромату) сорти, що володіють рясним і тривалим цвітінням, досконалою формою бутонів, квіток, куща, декоративним листям. Ці якості в цілому і зумовили виділення троянд селекції W.Kordes 'Sohne в окрему групу. Морозостійкість та невибагливість сортів забезпечила їх популярність на українському ринку.
Троянди Кордеса успішно вирощуються в півтіні, окремі сорти можуть зимувати без укриття. Цвітіння троянд рясне і триває безперервно протягом усього літа до пізньої осені, у деяких сортів спостерігається повторне цвітіння. Сорти, створені Вільгельмом Кордес, з року в рік не втратрачають своєї життєстійкості, чарівності та популярності серед палких прихильників троянд.

 

 • Троянда Aloha (Алоха)

  Троянда Aloha (Алоха)

  Червоно-оранжеві бутони розкриваються в абрикосово-рожеві густомахрові квітки в старовинному стилі, іноді з відтінками червоного з хвилястими пелюстками. Вони з'являються в кистях до 10 шт, ніжно пахнуть. Кущ сильнорослий з довгими колючими пагонами. Сорт дуже рясно цвіте,

 • Троянда Aprikola (Апрікола)

  Троянда Aprikola (Апрікола)

  Троянда Апрікола має округлі оранжево-червоні бутони, що розкриваються в насичено абрикосово-жовті квіти середніх розмірів, вигоряючі до абрикосових і рожевих. Вони з'являються в кистях, пахнуть фруктами. Кущ гіллястий, розлогий, до 80 см у висоту. Чудова стійкість до захворювань. Троянда сертифікована за системою ADR..

 • Троянда Gebruder Grimm (Гербрюдер Грімм)

  Троянда Gebruder Grimm (Гербрюдер Грімм)

  Флорібунда з квітками ностальгічної форми, яскравий колір та першокласна стійкість до захворювань роблять її природнім вибором як для клумб, так і для одиночної посадки. Квітки сяюче-помаранчеві з жовтим реверсом, густомахрові, в кистях. Листя темно-зелене, блискуче. Кущ дуже сильнорослий,

Страницы:12345