Брусниця

 

Брусниця - ягода з дуже багатим смаком і пікантною гірчинкою, із зовнішністю маленького червоного яблука. Від своєї північній колеги журавлини відрізняється більш стриманим характером і ще більшею здатністю до самозбереження та дезінфекції всього, що її оточує.
Саджанці брусниці в Україні, завдяки нашому клімату, можна садити як на сонячних ділянках (яким, вона віддає перевагу), так і в півтіні.
При бажанні можна зробити підгодівлю під час плодоношення, для цього використовують мінеральні добрива. Для оптимального складу грунту можна додати сірки (50 г на 1 м2 землі) і торфу (в разі, якщо він відсутній в грунті). А ось компосту або перегною рослина не потребує, тому можна не турбуватися з цього приводу.
Саджанець зазвичай не саджають глибоко в землю, досить буде глибини близько 30 см. Після посадки необхідно рясно полити саджанець, а також замульчувати грунт хвойними тирсою або покришений корою - це не тільки захистить грунт навколо, але і в потрібній мірі окислить її.

 

 • Брусниця Корал

  Брусниця Корал

  Брусниця Корал - високоврожайний і самий декоративний сорт брусниці. Сорт був отриманий в Німеччині в 1969 році.
  Являє собою середньорослий чагарник до 0,3 м у висоту.

 • Брусниця Руно Белявський

  Брусниця Руно Белявський

  Брусниця Руно Белявський - дуже урожайний, невибагливий сорт виведений в Польщі. Кущ невеликий, крона в діаметрі до 35 см, плоди великі, округлі або злегка приплюснуті, темно-червоні, з тонкою шкіркою, починають дозрівати в серпні. Ягоди ягідного чагарнику відмінних смакових якостей.