Суниця садова

Суниця садова є представником сімейства Розоцвітні з роду Суниця. Це багаторічна трав'яниста рослина, плодова культура. Ягоди солодкі, пряні, з сильним ароматом.
Суниця садова завжди користувалася великим попитом. Це одна з найсмачніших та найкорисніших ягід, яку можна вживати як в свіжому вигляді так і у вигляді консервацій (варення, соки).
 

 • Суниця садова Азія

  Суниця садова Азія

  Азія – високоврожайний середньоранній сорт. Ягоди мають дуже хорошу лежкість і транспортабельність, володіють сильним ароматом та приємним смаком. 

 • Суниця садова Аллегро

  Суниця садова Аллегро

  Аромас - високоврожайний сорт суниці садової новозеландської селекції. Характеризується перш за все високими врожаями та якістю ягід. Призначення ягід - свіжий ринок та переробка.

 • Суниця садова Альба

  Суниця садова Альба

  Альба – високоврожайний ранній сорт італійської селекції. Кущі сильнорослі та високопродуктивні. Ягоди мають дуже хорошу транспортабельність, володіють сильним ароматом та приємним смаком, гарною конічною формою. Розмір ягід - великий, маса - близько 25 г.

 • Суниця садова Альбіон

  Суниця садова Альбіон

  Альбіон – високоврожайний ремонтантний сорт селекції США. Кущі рослі та міцні. Стійкий до нетривалої посухи та недовготривалих перепадів температур. Ягода смачна та велика

 • Суниця садова Аромас

  Суниця садова Аромас

  Аромас – високоврожайний ремонтантний сорт. Кущі достатньо високі, що сприяє кращому дозріванню ягід і захисту рослину від шкідників. Плоди великі, щільні, правильної форми, насиченого червоного кольору з блискучою шкіркою та насиченою м'якоттю.

Страницы:1234