Суниця садова

Суниця садова є представником сімейства Розоцвітні з роду Суниця. Це багаторічна трав'яниста рослина, плодова культура. Ягоди солодкі, пряні, з сильним ароматом.
Суниця садова завжди користувалася великим попитом. Це одна з найсмачніших та найкорисніших ягід, яку можна вживати як в свіжому вигляді так і у вигляді консервацій (варення, соки).
 

 • Суниця садова Дарселект

  Суниця садова Дарселект

  Французький новий ранній сорт суниці. Отриманий від сортів Ельсанта та Паркер (Дарбон). Можна обробляти як у відкритому грунті, так і в теплиці. Ягоди подовженої форми, темно-червоного кольору. 

 • Суниця садова Ельсанта

  Суниця садова Ельсанта

  Рослина схильна до інтенсивного росту, з піднятими вгору стеблами, дуже продуктивна. Сорт не особливо чутливий до борошнистої роси. Чутлива до низьких температур. 

 • Суниця садова Соната

  Суниця садова Соната

  Соната - ягода середньораннього терміну дозрівання, ягоди правильної конічної форми, червоного кольору, блискучі, дуже щільні, соковиті, дуже солодкі, на дотик сухі. Ягоди мають м'якоть помірної щільності, червоний як на периферії так і всередині, приємного солодкого смаку. 

 • Суниця садова Флоренс

  Суниця садова Флоренс

  Флоренс - це пізній десертний сорт, який дає високоякісні ягоди. Міцні ягоди правильної форми добре підходять для будь-якого ринку. Рослини мають помірну силу росту. Сорт утворює велику кількість вусиків.  

 • Суниця садова Хоней

  Суниця садова Хоней

  Сорт американської селекції. Термін дозрівання ранній (до 25 травня). Ягоди великі, правильної конічної форми, мають відмінні смакові якості. М'якоть помаранчево-червона, ароматна, солодка на смак. 

Страницы:1234