Суниця садова

 • Суниця садова Дарселект

  Суниця садова Дарселект

  Французький новий ранній сорт суниці. Отриманий від сортів Ельсанта та Паркер (Дарбон). Можна обробляти як у відкритому грунті, так і в теплиці. Ягоди подовженої форми, темно-червоного кольору. 

 • Суниця садова Джайв

  Суниця садова Джайв

  Джайв – високоврожайний ранній сорт нідерландської селекції. Має хорошу стійкість проти високих температур, також добре підходить до вирощування у прохолодних регіонах Східної Європи. Кущі компактні та міцні, мають дуже якісні квіти, що позитивно позначається на товарній якості ягід.

 • Суниця садова Ельсанта

  Суниця садова Ельсанта

  Рослина схильна до інтенсивного росту, з піднятими вгору стеблами, дуже продуктивна. Сорт не особливо чутливий до борошнистої роси. Чутлива до низьких температур. 

 • Суниця садова Мальвіна

  Суниця садова Мальвіна

  Мальвіна – високоврожайний пізньостиглий сорт німецької селекції. Кущі потужні та широкі. Ягоди мають дуже хорошу транспортабельність, володіють сильним ароматом та приємним смаком. 

 • Суниця садова Полка

  Суниця садова Полка

  Сорт голландської селекції. Середньопізній. Урожайність висока. Ягоди середнього розміру, в кінці збору врожаю дрібніють. Забарвлення ягід від яскравого до пурпурно-червоного, з сильним блиском. М'якоть інтенсивно-червоного кольору, соковита, дуже ароматна. Морозостійкість висока.
   

Страницы:1234