Cпівробітництво

Шановні клієнти!


 

 
Оптовим покупцям Роздрібним покупцям

 

Оптовим покупцям

Компанія Декоплант є виробником великої кількості посадкового матеріалу, тому має можливість працювати тільки з гуртовими покупцями. Мінімальна партія реалізації становить 500 штук для упакованих саджанців і 1000 штук - для неупакованих. 

Компанія Декоплант має два торгові сезони: весняний і осінній. Ті клієнти, які вже працювали з нами, отримують прайс-лист на наступний сезон за замовчуванням. Новим клієнтам, для отримання прайс-листа, необхідно зв'язатися з відділом продажів компанії, адреси і телефони вказані в розділі «Контакти». Замовлення можна оформити будь-яким зручним для покупця способом - лист, e-mail, факс або дзвінок по телефону, але тільки на підставі чинного прайс-листа. Далі замовлення аналізуються, виставляються рахунки, і складається графік відвантажень.

Співпрацюючи з компанією Декоплант, наші клієнти завжди можуть розраховувати на цікавий, який поповнюється новинками асортимент, гнучкий підхід до кожного клієнта та прогресивну систему знижок.

 

Роздрібним покупцям

Основне завдання та першопричина нашої діяльності - це кінцевий покупець. Тому для роздрібних та дрібнороздрібних покупців працюють наші представництва.  

Також придбати продукцію компанії Декоплант можна через роздрібні всеукраїнські торгівельні мережі - такі як, Епіцентр, Нова Лінія, Ашан. З мережою супермаркетів Сільпо (Фозі) та АТБ ми нещодавно розпочали співпрацю, тому саджанці Декоплант присутні лише в найбільших супермаркетах міст України в більш вузькому асортименті. Детальніше про роздрібні місця продажу товару у супермаркетах України Ви отримаєте переглянувши меню «Контакти» 

Ми завжди орієнтуємся та прислуховуємся до побажань кінцевого покупця, тому докладаємо максимум зусиль аби саджанці надійшли потенційному покупцю належної якості, вигляду та за єдиною фіксованою ціною, незалежно від міста України. З цією ж метою проводимо навчання для представників роздрібних мереж продажу та надаємо рекомендації щодо правильного догляду та зберіганню наших саджанців. Щорічні  моніторинги дають можливість контролювати якість продукції на полицях та ціну, адже продукт, який отримує кінцевий споживач - це обличчя нашої компанії!

Приємних покупок.